سومین جلسه شورای ورزش شهرستان کوهبنان با حضور محمد رضا مهد لو فرماندار کوهبنان، جعفری نژاد دبیر شورای ورزش، روسای هیات های ورزشی و دیگر اعضای جلسه د ر محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد

سومین جلسه شورای ورزش شهرستان کوهبنان با حضور محمد رضا مهد لو فرماندار کوهبنان، جعفری نژاد  دبیر شورای ورزش،  روسای هیات های ورزشی و دیگر اعضای جلسه د رمحل سالن کنفرانس فرمانداری برگزا رشد

در این نشست مربیان  و هیات های ورزشی حاضر در جلسه شورای ورزش شهرستان موضوعات ومشکلات پیش روی خود را بیان نمودند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت: همزمان با روز عید سعید فطر با حضور مسئولان ، ورزشکاران و ورزش‌دوستان جشنواره بازی‌های بومی و محله‌ای دراین شهرستان برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: با توجه به در پیش بودن هفته حجاب و عفاف در نظر داریم جام نجابت ویژه ورزشکاران والیبال بانوان را به صورت دوره‌ای برگزار کنیم تا هم زمینه برای شناسایی ورزشکاران و هم زمینه برای تشویق و ترغیب بانوان با حجاب ورزش فراهم شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان تصریح کرد: جا دارد که مسؤولان هیات‌های ورزشی شهرستان به‌مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر برنامه‌های مختلفی را تدارک ببینند تا همگان به نقش ورزش در سلامت فردی و اجتماعی پی ببرند.

جعفری یادآور شد: در آستانه برگزاری المپیاد کرمانیان هستیم و ضرورت دارد، ۲۵ هیأت ورزشی شهرستان با برگزاری مسابقات مختلف زمینه حضور برترین‌ها را در این المپیاد فراهم کنند

وی ابراز داشت: به‌منظور فراهم کردن بستر نشاط و شادی و همچنین پرکردن اوقات فراغت ورزشکاران جام رمضان در شهرستان در رشته‌های فوتسال، والیبال، جودو، کونگ‌فو و…در حال برگزاری است و در روز عید سعید فطر هم با حضور مسؤولان شهرستان، ورزشکاران و ورزش‌دوستان جشنواره بازی‌های بومی و محله‌ای در روستای رشک برگزار می‌شود.

دبیر شورای ورزش کوهبنان گفت: در دهه اول محرم دومین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان برگزار می‌شود

جعفری تاکید کرد: با پیگیری های به‌عمل آمده توسط مسؤولان شهرستان و توجه ویژه مسؤولان استان پروژه استخر شنای آموزش و پرورش کوهبنان تاکنون حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم با توجه ویژه در آینده نزدیک شاهد اتمام این پروژه و افتتاح آن باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان تاکید کرد: با توجه به مساعد بودن هوا و فصل اوقات فراغت در نظر داریم پارک ویژه ورزش همگانی و صبحگاهی را مشخص کنیم تا حداقل دو تا سه روز صبح در هفته به این مهم پرداخته شود.