در تاریخ ۱۵/۱۰/۹۵ جهت افزایش امنیت بیشتر سایت گواهی SSL  بر روی سایت نصب شد. https://varzeshkouhbanan.ir   ارتقا امنیتی سایت (SSL ) دامنه: https://varzeshkouhbanan.ir ۳۰/۱۲/۹۵ به مناسبت عید نوروز  نوع SSL :(به صورت خودکار  هر ۳ ماه تمدید میگردد.) Issuer: Let’s Encrypt Key Size: ۲,۰۴۸ bits (fb8ccddc …) Expiration: Jun 18, 2017 9:49:01 AM تمدید SSL […]

در تاریخ ۱۵/۱۰/۹۵ جهت افزایش امنیت بیشتر سایت گواهی SSL  بر روی سایت نصب شد.

 

ارتقا امنیتی سایت (SSL )

دامنه: https://varzeshkouhbanan.ir

۳۰/۱۲/۹۵ به مناسبت عید نوروز 

نوع SSL :(به صورت خودکار  هر ۳ ماه تمدید میگردد.)

Issuer: Let’s Encrypt
Key Size: ۲,۰۴۸ bits (fb8ccddc …)
Expiration: Jun 18, 2017 9:49:01 AM
تمدید SSL سایت پرداخت ورزش کوهبنان 
دامنه:https://panel.varzeshkouhbanan.ir
تمدید ۴ سال دیگر
Issuer: StartCom Ltd.
Key Size: ۲,۰۴۸ bits (a5d35ae3 …)
Expiration: Jan 4, 2020 7:01:55 AM
 
SSL  یک نشانه امنیتی آشکار:
SSL یک  استاندارد امنیتی بین المللی است که توسط میلیونها وب سایت به منظور کدگذاری ارتباط آنلاین آنها با مشتریانشان استفاده می شود. با ایجاد شدن یک ارتباط امن از طریق مرورگر به یک وب سرور، SSL این اطمینان را به شما می دهد که تمامی اطلاعات رد و بدل شده بین آنها و سرور بصورت محرمانه باقی خواهد ماند.
گواهینامه  امنیتی SSL یک ابزار ضروری  برای هر کسی که تبادل اینترنتی  آنلاین دارد می باشد. همچنین وجود گواهینامه امنیتی این اطمینان را به شما می دهد که فروشگاه یا سایت ما یک تجارت آنلاین امن و مطمئن است. یک گواهینامه امنیتی یک نشان کاملا مشخص است که این را به شما نشان دهد که تجارت آنلاین و سایت ما اقدامات لازم را در خصوص ایجاد یک فروشگاه در این صنعت آماده کرده است.