منصور جعفری نژاد در دومین جلسه کمیته ورزش و امور جوانان ستاد دهه فجر اظهار داشت: از ابتدای شروع نهضت توسط حضرت امام خمینی (ره) جوانان و ورزشکاران همواره در کنار ولایت قرار گرفتند و به مبارزه با رژیم پهلوی ادامه دادند. وی ابراز داشت: در دوران دفاع مقدس نیز جوانان ورزشکار در لبیک به […]

منصور جعفری نژاد در دومین جلسه کمیته ورزش و امور جوانان ستاد دهه فجر اظهار داشت: از ابتدای شروع نهضت توسط حضرت امام خمینی (ره) جوانان و ورزشکاران همواره در کنار ولایت قرار گرفتند و به مبارزه با رژیم پهلوی ادامه دادند.

وی ابراز داشت: در دوران دفاع مقدس نیز جوانان ورزشکار در لبیک به فرمان حضرت امام خمینی (ره) با حضور در بسیج داوطلبانه خود را به جبهه‌های حق علیه باطل رساندند که تقدیم ۱۷ شهید ورزشکار در کوهبنان خود گویای این حقیقت است و جوانان کوهبنانی بسیجی، عاشق و مطیع امر ولایت و رهبری هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان بیان داشت: طی سال‌های گذشته هم شاهد افتخارآفرینی و مدال‌آوری جوانان ایرانی در عرصه‌های مختلف علمی، آموزشی، قرآنی، پژوهشی، ورزشی و… هستیم که بارها پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در عرصه‌های ملی و بین‌المللی به اهتزاز در آورده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت در برنامه‌های دهه مبارک فجر و گرامیداشت این ایام برای کسانی که به اسلام، انقلاب، آرمان‌های حضرت امام راحل و شهیدان و در یک کلام به ولایت و رهبری ایمان و اعتقاد راسخ دارند، جزو وظایف ذاتی است.

جعفری دیدار با خانواده شهدای ورزشکار، نشست مسئولان هیئت‌های ورزشی با فرماندار و امام جمعه، همایش کوهپیمایی عمومی، گل‌افشانی قبور مطهر و منور شهیدان، برگزاری کارگاه آموزشی و جلسهٔ ستاد ساماندهی امور جوانان را از برنامه‌های قابل اجرا در ایام‌الله دهه فجر عنوان کرد.

وی برگزاری مسابقه مسیریابی، پیاده‌روی ویژه بانوان، اجرای ورزش صبحگاهی هماهنگ، برگزاری مسابقات فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی بانوان، پرواز بادبادک‌ها و همایش دوچرخه‌سواری را از دیگر برنامه‌های  کمیتهٔ ورزش و جوانان نام برد.

رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان برگزاری مسابقات جودو، طناب‌کشی، دوی صحرانوردی همگانی، دارت کارمندان، تیراندازی با تفنگ بادی ویژه اعضای شورای اداری و مسئولان هیئت‌های ورزشی و برگزاری جشنواره بازی‌های بومی و محله‌ای را از دیگر برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر برشمرد.

وی از برگزاری جشن بزرگ پیروزی انقلاب و تجلیل از برگزیدگان مسابقات ورزشی در روز ۲۰ بهمن، شرکت دسته جمعی ورزشکاران در مراسم نماز جمعه و حضور گروهی و دسته جمعی ورزشکاران با لباس ویژه در مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن را از مهم‌ترین برنامه‌های ایام الله دهه فجر عنوان کرد.

جعفری عنوان کرد: ورزشکاران در روز ۲۲ بهمن با تجمع در اداره ورزش و جوانان ضمن پیوستن به صفوف گسترده راهپیمایی برای تجدید عهد و پیمان  با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره)، شهیدان همیشه جاوید بار دیگر به دشمنان و بدخواهان نظام می‌فهمانند که همچنان با قدرت و صلابت در کنار ولی‌امر مسلمین جهان آماده پاسخگویی به شیطنت‌های آنان هستند.

منبع خبر/خبرگزاری فارس

img-20170101-wa0002