جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کوهبنان با حضور فرماندار و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. محمدرضا مهدلو در این جلسه گفت:بحث ازدواج یکی از مهمترین تاکیدات دین مبین اسلام است و سلامتی جوامع اسلامی را تضمین میکند. وی افزود:با توجه به جنبه های فرهنگی و کاهش ازدواج به دلیل رواج […]

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کوهبنان با حضور فرماندار و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

محمدرضا مهدلو در این جلسه گفت:بحث ازدواج یکی از مهمترین تاکیدات دین مبین اسلام است و سلامتی جوامع اسلامی را تضمین میکند.

وی افزود:با توجه به جنبه های فرهنگی و کاهش ازدواج به دلیل رواج فرهنگ های غلط و مهریه های سنگین اهمیت ترویج ازدواج اسان ۲ چندان می شود.

فرماندار گفت:در بحث ازدواج اسان جلب مشارکت خیرین و مسئولین به ویژه روحانیت منطقه بسیار مهم است.

وی با اشاره به توجه ویژه و خاص به مقوله ازدواج در دین مبین اسلام  که بنیان ایجاد جامعه ای سالم برپایه ازدواج سالم و موفق می باشد.گفت:ازدواج امری مقدس هست چراکه لازمه تشکیل خانواده است تشکیل خانواده و جریان یافتم زندگی  جوانان بر مداری نظامند و هدفمند در رفع بسیاری از معضلات اجتماعی کمک نموده، و طبعا بی توجهی یا کم توجهی به ان مشکلاتی را به همراه داشته است.

در پایان جلسه با نظرات مدعوین و اعضای ستاد مصوباتی پیرامون ازدواج  به خصوص در هفته ازدواج مطرح و اعلام شد  که مهم ترین انها به شرح ذیل می باشد:

برگزاری کارگاه اموزشی پیش ازدواج ویژه جوانان

برگزاری کارگاه اموزشی ازدواج موفق وبه سبک اسلامی 

اعطای جهیزیه به زوج های نیاز مند در هفته ازدواج 

اعطای تهسیلات ازدواج  توسط صندوق کارافرین امید به زوج های جوان

برگزاری مراسم ازدواج اسان با حمایت خیرین در سالروز ازدواج حضرت علی(ع)و حضرت فاطمه(س)

IMG_7846 IMG_7849 IMG_7856 IMG_7906

انتها پیام/