پیام تبریک منصور جعفری نژاد سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان به مناسبت هفته تربیت بدنی ورزش به عنوان پدیده ای اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و محوری دارد و برهمین اساس نه تنها یک هفته ، بلکه تمام روزهای سال را در برمی گیرد. ورزش نماد قدرت، صلابت، ایستادگی و […]

پیام تبریک منصور جعفری نژاد سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان به مناسبت هفته تربیت بدنی

ورزش به عنوان پدیده ای اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و محوری دارد و برهمین اساس نه تنها یک هفته ، بلکه تمام روزهای سال را در برمی گیرد.

ورزش نماد قدرت، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و با آن می توان فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی کشورمان را در جهان معرفی نماییم.

این روز فرصتی است برای آشنایی هر چه بیشتر آحاد مردم با اهمیت و اثرات ورزش در زندگی فردی و اجتماعی و موقعیتی است برای گسترش بیشتر فرهنگ ورزش کردن در بین خانواده ها.

اینجانب نیز به نوبه ی خود وظیفه خویش می دانم که از همراهی دلسوزانه خدمتگذاران صدیق ورزش شهرستان اعم از هیئت های ورزشی،مربیان،داوران و همکاران اداری قدردانی نموده و این روز عزیز و هفته تربیت بدنی و ورزش را به خانواده های معظم و معزز شهدای ورزشکار، ورزشکاران بسیجی و ایثارگر، پیشکسوتان و قهرمانان ، جامعه ورزش شهرستان و آحاد مردم ورز ش دوست تبریک عرض نمایم.

منصور جعفری نژاد
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان
۲۶مهرماه۹۷