پیام سرپرست هیات فوتبال شهرستان کوهبنان به مناسبت هفته تربیت بدنی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی شهرستان، به ویژه کارکنان اداره ورزش و جوانان و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهرستان سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم. نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن […]

پیام سرپرست هیات فوتبال شهرستان کوهبنان به مناسبت هفته تربیت بدنی

فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی شهرستان، به ویژه کارکنان اداره ورزش و جوانان و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهرستان سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم.
نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.بی شک ورزش شهرستان کوهبنان ، با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان کوهبنان در عرصه رقابت های کشوری گردید.
اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش، مربیان، ورزشکاران، داوران، پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی وکلیه حامیان ورزشی شهرستان کوهبنان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزشی این شهرستان را مسئلت می نمایم.

هادی میرزاخانی
سرپرست هیات فوتبال شهرستان کوهبنان