پیام سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان به مناسبت روز جهانی قدس منصور جعفری نژاد سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان در پیامی ضمن گرامیداشت روزجهانی قدس، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی را محکوم کرد. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان متن پیام […]

پیام سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان به مناسبت روز جهانی قدس

منصور جعفری نژاد سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان در پیامی ضمن گرامیداشت روزجهانی قدس، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی را محکوم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان متن پیام بدین شرح است:

به نام خدا

قدس شریف، پاره تن اسلام است
(امام خمینی رحمه الله علیه)

یوم الله روز قدس، روز خیزش مسلمانان بیدار در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌ نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است و قدس شریف؛ همان‌گونه که امام راحل فرمودند پاره تن اسلام است.

روز قدس روز عزت، روز قدرت نمایی، روز انسجام جهانی، روز تجلی وحدت و همدلی و صف آرایی همه مسلمانان و بلکه همه مستضعفان در برابر ظلم ها، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است و سال هاست که به برکت روشنگری نظام جمهوری اسلامی، مساله قدس و فلسطین به مهم ترین دغدغه جهان اسلام مبدل شده است.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه مسلمین جهان، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جبهه مقاومت و در راس آنان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تفکر استکبارستیزی و حمایت از مظلومان جهان را بر خود وظیفه می دانم و امیدوارم که وعده صادق فرزندان جبهه مقاومت مبنی بر ایراد نماز جماعت در بیت المقدس محقق و پاره تن اسلام مجددا به سرزمین های اسلامی ملحق گردد.

*إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدامَکُمْ*

منصور جعفری نژاد

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان

پیام سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان به مناسبت روز جهانی قدس

پیام سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان به مناسبت روز جهانی قدس

  • نویسنده : علی رضا سیف الهی
  • منبع خبر : اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان