به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ مهر ماه روز تربیت بدنی و ورزش ، رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان کوهبنان – جواد مجیدی طی پیامی این روز را به همه نقش آفرینان این عرصه تبریک و تهنیت گفت. بسمه تعالی ورزش را تکلیف الهی بدانید ، مسئله ورزش یک اصل است درجامعه امام خامنه ای […]

 

به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ مهر ماه روز تربیت بدنی و ورزش ، رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان کوهبنان – جواد مجیدی طی پیامی این روز را به همه نقش آفرینان این عرصه تبریک و تهنیت گفت.

بسمه تعالی

ورزش را تکلیف الهی بدانید ، مسئله ورزش یک اصل است درجامعه امام خامنه ای (مدظله العالی )

فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی شهرستان کوهبنان ، به ویژه کارکنان اداره ورزش و امور جوانان و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهرستان کوهبنان سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نماییم. نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.بی شک ورزش شهرستان کوهبنان با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردید.
ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. وموجب رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت ،ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرارگیرد

رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان کوهبنان – جواد مجیدی هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران در امر تربیت بدنی و ورزش،مربیان ،ورزشکاران ،داوران ،پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی وکلیه حامیان ورزشی ، ورزش دوست کوهبنان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نماییم.

هیات دوچرخه سواری شهرستان کوهبنان – جواد مجیدی