پیام تبریک سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان به مناسبت ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها وروز دختر به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان مهران کارگر در پیامی ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه […]

پیام تبریک سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان به مناسبت ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها وروز دختر

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان مهران کارگر در پیامی ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت و روزهای شادمانی مؤمنان را به تمامی هموطنان عزیز و مسلمانان تبریک عرض می نمایم.

دهه کرامت ایام مبارک و پر برکتی است که عطر شمیم رضوی در فضای کشور طنین انداز خواهد شد و به واسطه میلاد انوار الهی فرصت نابی برای رواج سیره و فرهنگ اهل بیت (ع) فراهم خواهد شد.

نامگذاری این روز عزیز را به عنوان روز ملی دختران فرصتی ارزشمند برای شناخت بهتر شخصیت این بانوی ارجمند و جایگاه معنوی ایشان در جهت رواج ابعاد وجودی آن حضرت در میان دختران و بانوان جامعه اسلامی است.بدون شک الگو برداری از آن شخصیت بزرگوار بهترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفقیت، سعادتمندی و بهروزی است.

ضمن گرامیداشت این ایام مبارک، این روز ملی را به همه بانوان مسلمان به ویژه دختران پاکدامن وورزشکار شهرستان کوهبنان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند عزیز توفیق کسب معرفت اهل بیت (ع) و بهره مندی از شفاعت این گوهرهای ارزشمند هدایت را به همه ما عنایت فرماید.

مهران کارگر

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان

🌼روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان

پیام تبریک روز دختر سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان

پیام تبریک روز دختر سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان

 

  • نویسنده : علی رضا سیف الهی
  • منبع خبر : اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان