خبرگزاری تسنیم: در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی، همایش بزرگ دوچرخه سواری پرسنل و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان کوهبنان با حضور اعضای هیئت دوچرخه سواری این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، همایش بزرگ دوچرخه سواری پرسنل و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان کوهبنان و اعضای هیئت دوچرخه سواری این شهرستان، همزمان […]

خبرگزاری تسنیم: در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی، همایش بزرگ دوچرخه سواری پرسنل و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان کوهبنان با حضور اعضای هیئت دوچرخه سواری این شهرستان برگزار شد.download (6)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، همایش بزرگ دوچرخه سواری پرسنل و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان کوهبنان و اعضای هیئت دوچرخه سواری این شهرستان، همزمان با گلباران قبور مطهر شهدا آغاز شد.

شرکت کنندگان در همایش مذکور پس از پیمودن مسیر بلوارهای برهان الدین و شهدا، ضمن حضور در امام زاده سید سلیمان، اقدام به غبار روبی، عطر افشانی و گلباران قبور مطهر شهیدان هشت سال دفاع مقدس کردند.

بر اساس این گزارش حاضرین در همایش،  ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بلند حضرت امام (ره) و شهیدان همیشه سرافراز، بر حمایت همه جانبه و بی چون و چرا از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری تاکید کردند.

در پایان مراسم به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان در همایش دوچرخه سواری، هدایایی به رسم یاد بود توسط فرماندهی انتظامی و هیئت دوچرخه سواری شهرستان کوهبنان اهدا شد.