به گزارش خبرنگار هیئت انجمن های ورزشی از کوهبنان، منصور جعفری عصر امروز در جلسه شورای ورزشی کوهبنان اظهار داشت: باید به ورزش‌های رزمی و انفرادی شهرستان اهمیت بیشتری داده شود، زیرا طی سال‌های گذشته موفقیت ورزشکاران در این رشته‌ها محسوس‌تر و بیشتر بوده است. وی افزود: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان ما آمادگی داریم […]

لزوم توجه بیشتر به ورزش‌های رزمی و انفرادی در کوهبنان
به گزارش خبرنگار هیئت انجمن های ورزشی از کوهبنان، منصور جعفری عصر امروز در جلسه شورای ورزشی کوهبنان اظهار داشت: باید به ورزش‌های رزمی و انفرادی شهرستان اهمیت بیشتری داده شود، زیرا طی سال‌های گذشته موفقیت ورزشکاران در این رشته‌ها محسوس‌تر و بیشتر بوده است.

وی افزود: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان ما آمادگی داریم تا در رشته‌های دارت، فوتبال دستی، طناب کشی، شطرنج و … ویژه آقایان و بانوان جام برگزار کنیم که این خود فرصت مناسبی است تا تمام ورزشکاران به صورت اجباری زیر پوشش بیمه ورزشی قرار گیرند.

جعفری تصریح کرد: در رابطه با راه‌اندازی مدرسه فوتبال شهرستان کوهبنان سعی شده از وجود بهترین مربیان استفاده شود که برای ثبت‌نام و شرکت در کلاس‌های این مدرسه علاقمندان باید مبلغ ۱۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کردند.

وی بیان داشت: با همکاری مدیریت اداره ورزش و جوانان این مبلغ به نصف کاهش پیدا کرد و ورزشکاران از پرداخت هزینه زمین چمن نیز مستثنی شدند و مقرر شد که لباس متحدالشکل برای این ورزشکاران خریداری شود.

مسئول تربیت بدنی آموزشگاه‌های کوهبنان گفت: کودکان و نوجوانان کوهبنان از استعداد ویژه‌ای در زمینه ورزش برخوردار هستند، اما باید بیشتر با آنان کار شود تا استعدادهای باارزش و نهفته آنها در عرصه‌های مختلف کشف شود.

جعفری از والدین درخواست کرد با توجه به اوقات فراغت طولانی سعی کنند نونهالان و نوجوانان خود را ترغیب کرده تا در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند که در این راستا می‌توانند هزینه مربوطه را به صورت اقساطی به مدارس ورزشی بپردازند.

نویسنده نامجو کوهبنانی