آقایان علیرضا جدیدی و سیدعلی پورابراهیمی ۲ تن از داوران جوان کوهبنانی برای قضاوت در مسابقات فوتسال لیگ برتر استان دعوت شدند. سیف الهی رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال شهرستان گفت: از آنجایی که رویکرد کمیته داوران استان برای آینده جامعه داوری استفاده از داوران جوان می باشد و در این امر مهم دکتر قرائی […]

آقایان علیرضا جدیدی و سیدعلی پورابراهیمی ۲ تن از داوران جوان کوهبنانی برای قضاوت در مسابقات فوتسال لیگ برتر استان دعوت شدند.

سیف الهی رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال شهرستان گفت: از آنجایی که رویکرد کمیته داوران استان برای آینده جامعه داوری استفاده از داوران جوان می باشد و در این امر مهم دکتر قرائی ریاست محترم هیات فوتبال استان و جناب آقای کهوری رئیس کمیته داوران استان از هیچ کوششی دریغ نکرده و تلاش های زیادی می کنند ، کمیته داوران شهرستان کوهبنان هم سعی بر جوان گرایی و قضاوت داوران جوان دارد.

سیف الهی افزود در همین راستا برای قضاوت مسابقات فوتسال لیگ برتر نونهالان استان بنابرتصمیم کمیته داوران استان که از داوران ۱۷ تا ۲۴ سال جهت قضاوت استفاده شود شهرستان کوهبنان هم ۲ داور جوان در امر داوری در شهرستان فعال بوده و شرکت داشته اند را اعزام نمود.

وی با آرزوی موفقیت و سربلندی برای این دو داور جوان یادآور شد به زودی شاهد قضاوت های زیادی از داوران شهرستان در استان و کشور خواهیم بود.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان