جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کوهبنان با محوریت مشارکت اجتماعی جوانان با حضور معاونت سیاسی فرمانداری کوهبنان، دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان و سایر اعضای ستاد در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کوهبنان با محوریت  مشارکت اجتماعی جوانان  با حضور معاونت سیاسی فرمانداری کوهبنان، دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان  و سایر اعضای ستاد در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ذبیح الله شهنازی معاونت سیاسی فرمانداری گفت: قشر عظیمی از جمعیت ما جوانان هستند که آینده ساز کشور محسوب می شوند لذا با برنامه  ریزی بهتر باید زمینه رشد و پیشرفت جوانان فراهم شود.

وی خاطر نشان کرد :مدیران فعلی باید وظیفه شناس باشند و از وجود جوانان در کنار خویش بهره ببرند .

شهنازی تصریح نمود:  امروز مشکل جوانان بیشتر در عرصه های  اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان است که  باید بیشتر و بهتر برنامه ریزی شود.

در ادامه منصور جعفری نژاد سرپرست  اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت: در حال حاضر در شهر کوهبنان سی کلاس آموزشی در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در حال برگزاری است و از  سی مربی که در برگزاری کلاس ها همکاری دارند  بیست نفر جوان هستند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان کوهبنان تاکید کرد :به منظور فراهم نمودن بستر و حضور بیشتر معلولین در جامعه و ایجاد نشاط در بین انان اکادمی ورزشی تنیس روی میز در اختیار معلولین شهرستان قرار گرفت و برنامه ریزی برای اجرای مسابقات مختلف ورزشی ویژه معلولین در دستور کار قرار دارد.

وی بیان داشت :در دهه کرامت و روز زن برنامه هایی در دستور کار قرار دارد که برگزاری کارگاه اموزشی ویژه دختران با موضوع حجاب و عفاف، جشنواره فرهنگی و ورزشی دختران در پارک بانوان ، همایش های مختلف ورزشی ، برگزاری جشن در دهه کرامت با همکاری سایر ارگان ها از جمله آنهاست.

جعفری خاطر نشان کرد :تجلیل از جوانان برتر و نخبه شهرستان در عرصه های مختلف ، برگزاری اردوی تفریحی در مرکز استان و شهرستان های همجوار ،اعزام جوانان و نوجوانان تیم ها به مسابقات استانی از دیگر برنامه هاست.

وی یاداور شد: در دهه کرامت تجلیل از خبر نگاران جوان شهرستان، برگزاری مسابقه انلاین فرهنگی ، مذهبی علمی و اموزشی، گلباران قبور مطهر شهدا، تلاش در راستای راه اندازی سمن ها، راه اندازی اتاق فکر و استفاده از وجود جوانان در دستور کار قرار دارد .

سرپرست اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت : ایجاد فضای شاد در بین جوانان با برگزاری برنامه های متنوع، برنامه ربزی جهت برگزاری جشن های مذهبی در تمامی مناسبت ها در مساجد و فضاهای عمومی و غیره از جمله اقداماتی است که در دستور کار قرار گرفته است .