?دیدار فرماندار،رئیس آموزش وپرورش و سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان کوهبنان با مهلا سادات رنجبر جودوکار برتر کشوری فرماندار کوهبنان به اتفاق مدیر آموزش و‌پرورش ، سرپرست اداره ورزش و‌جوانان، رییس اتاق اصناف کوهبنان ، دبیر و ‌مربی هیات جودوی شهرستان و خبرنگاران با مهلا سادات رنجبر کوهبنانی مقام برتر جودوی کشور دیدار کردند . […]

?دیدار فرماندار،رئیس آموزش وپرورش و سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان کوهبنان با مهلا سادات رنجبر جودوکار برتر کشوری

فرماندار کوهبنان به اتفاق مدیر آموزش و‌پرورش ، سرپرست اداره ورزش و‌جوانان، رییس اتاق اصناف کوهبنان ، دبیر و ‌مربی هیات جودوی شهرستان و خبرنگاران با مهلا سادات رنجبر کوهبنانی مقام برتر جودوی کشور دیدار کردند .

در حاشیه این دیدار حسین سالاری فرماندار کوهبنان گفت: در دین مبین اسلام بر ورزش سفارش فراوانی شده است زیرا سلامت جسم و روان انسان در پرتو ورزش است لذا شاهدیم که نبی مکرم اسلام ص و ایمه اطهار بر انجام و یادگیری ورزش هایی نظیر تیر اندازی ، اسب سواری و….تاکیدداشتند.

وی یادآور شد به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ورزش و ورزشکاران جایگاه واقعی خود را کسب نمودند مقام معظم رهبری خود به ورزش مبادرت دارند ودر فرصت ها و مناسبت های مختلف ورزشکاران را مورد تفقد و ترغیب قرار می دهند.
سالاری خاطر نشان کرد ورزشکاران باید به مولای متقیان اقتدا کنندو در میدان رقابت همواره شجاعت و قدرت خود را با گذشت و جوانمردی به نمایش بگذارند .
وی ابراز داشت در عرصه های مختلف ورزشی می توان زمینه گسترش فرهنگ اصیل اسلام و انقلاب اسلامی را رقم زدو ‌با کسب مقام های برتر زمینه را برای برافراشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و ذلت دشمنان رقم زد .
???????
در ادامه سید محمد رضا حسینی مدیر اموزش و پرورش کوهبنان گفت در کنار درس و‌بحث زمینه برای حضور دانش اموزان در مسابقات مختلف قران و معارف اسلامی ، فرهنگی و هنری و‌ ورزشی فراهم شده که این مهم در کوهبنان مشهود هست .
وی ادامه داد با توجه به سابقه مذهبی و فرهنگی شهرستان ، دانش اموزان کوهبنانی طی سالیان گذشته همواره در مسابقات نهج البلاغه ، صحیفه سجادیه ، انشای نماز و….در استان و کشور حرف برای گفتن داشتند.
حسینی خاطر نشان کرد در سال جاری نیز چند دانش اموز کوهبنانی در مسابقات قران و معارف استان به مرحله کشوری راه پیدا کردند و در کنار انها شاهددرخشش دانش اموز کوهبنانی در مسابقات جودوی کشورهستندکه جادارد از مدیران مدارس و مربیان انان تجلیل کنیم و خسته نباشید بگوییم .
???????
در ادامه منصور جعفری رییس اداره ورزش و‌جوانان کوهبنان گفت در حال حاضر بیش از ۲۵ هیات ورزشی در کوهبنان وجوددارد که حدود ۱۵ هیات فعال هستند که هیات جودو ازجمله انهاست که با جذب جوانان و نوجوانان توانسته پیشرفت خوبی داشته باشد .
وی خاطر نشان کرد ورزش جودو از دهه شصت در کوهبنان با حضور استادسید محمد حسینی رامشه پایه ریزی شد که در حال حاضر علاوه بر شهر کوهبنان در بخش طغرالجرد و دهستان های جور و خرمدشت کلاس جودو برگزار می شود.
جعفری از دعوت جودوکار کوهبنانی به مرحله دوم اردوی تیم ملی خبر داد و‌افزود مهلاسادات رنجبر کوهبنانی جودوکار نوجوان کوهبنانی به مرحله دوم اردوی تیم ملی دعوت شد.
وی تصریح نمود به گزارش فدراسیون جودو دور جدید اردوی آماده سازی تیم ملی از روز سه شنبه ۳۱اردیبهشت ماه جاری به میزبانی استان تهران و در مجموعه شهید کبگانیان آغاز می شود و تا ۱۰خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
رییس اداره ورزش و جوانان کوهبنان بیان داشت در این مرحله از اردوی تیم ملی ۳۴ جودوکار به تمرینات فراخوانده شده اند که در این بین نام مهلا سادات رنجبر جودوکار کوهبنانی نیز دیده می شود.
وی تاکید کرد اردونشینان خودرا برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می کنند که این رقابت ها در۹و۱۰مردادماه به میزبانی چین تایپه برگزار خواهد شد.

?روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان