دیدار رده بندی مسابقات فوتسال کارمندان ادارات شهرستان کوهبنان برگزار شد در ادامه مسابقات فوتسال کارمندان ادارات شهرستان کوهبنان (جام جان فدا) که به مناسبت سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ودهه مقاومت درحال برگزاری است در دیدار رده‌بندی دوتیم ناحیه مقاومت بسیج واداره گاز مقابل هم به میدان رفتند که در پایان […]

دیدار رده بندی مسابقات فوتسال کارمندان ادارات شهرستان کوهبنان برگزار شد

در ادامه مسابقات فوتسال کارمندان ادارات شهرستان کوهبنان (جام جان فدا) که به مناسبت سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ودهه مقاومت درحال برگزاری است در دیدار رده‌بندی دوتیم ناحیه مقاومت بسیج واداره گاز مقابل هم به میدان رفتند که در پایان تیم اداره گاز توانست حریف خود را شکست داده و مقام سوم این مسابقات را از آن خود کند.

فینال این مسابقات امشب از ساعت ۱۹ بین دوتیم آموزش و پرورش ونیروی انتظامی در سالن ورزشی امام علی علیه السلام برگزار خواهد شد.

ستاد مردمی سومین سالگرد شهادت سردار دلها(کمیته ورزش و جوانان) شهرستان کوهبنان

 

مسابقات فوتسال کارمندان ادارات شهرستان کوهبنان با قهرمانی تیم آموزش و پرورش به پایان رسید

در ادامه مسابقات فوتسال کارمندان ادارات شهرستان کوهبنان
(جام جان فدا) که به مناسبت سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ودهه مقاومت برگزارشد. دوتیم آموزش و پرورش ونیروی انتظامی در فینال این مسابقات به مصاف هم رفتند که در پایان دوتیم به نتیجه تساوی رضایت دادند وکار به ضربات پنالتی کشیدودر پایان تیم اداره آموزش و پرورش توانست قهرمان این مسابقات شود.
با پایان یافتن این دوره از مسابقات تیم های نیروی انتظامی و اداره گاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
قضاوت این دوره از مسابقات را آقایان علیرضا سیف الهی وعلیرضا جدیدی برعهده داشتند.

ستاد مردمی سومین سالگرد شهادت سردار دلها(کمیته ورزش و جوانان) شهرستان کوهبنان