دومین کارگاه سنجش ساختار قامتی زنان و دختران روستایی امروز ۵ دی ماه با حضور ۲۶شرکت کننده از شهرستان های عنبر آباد، رودبار جنوب، انار، سیرجان، کوهبنان، بم، جیرفت، ریگان، راور، نرماشیر، کرمان، شهربابک و رفسنجان در کرمان برگزار شد. 📌این کارگاه با مدیریت معاونت ورزش بانوان و همکاری هیئت های ورزش روستایی و بازی […]

دومین کارگاه سنجش ساختار قامتی زنان و دختران روستایی امروز ۵ دی ماه با حضور ۲۶شرکت کننده از شهرستان های عنبر آباد، رودبار جنوب، انار، سیرجان، کوهبنان، بم، جیرفت، ریگان، راور، نرماشیر، کرمان، شهربابک و رفسنجان در کرمان برگزار شد.

📌این کارگاه با مدیریت معاونت ورزش بانوان و همکاری هیئت های ورزش روستایی و بازی های بومی محلی و پزشکی ورزشی به مدرسی دکتر عرفانی از اساتید برجسته کرمان انجام شد.

📌پاریزی مدیر کل ورزش و جوانان استان در حاشیه برگزاری این کارگاه بر اجرای طرح های ملی که از سوی معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش ارسال شده تاکید کرد و گفت: اجرای دقیق، کامل و به موقع طرح و نظارت مستمر ورزش بانوان شهرستان ها در اجرای طرح باید مورد توجه قرار گیرد.

📌لازم بذکر است از شهرستان کوهبنان خانم های معصومه آدیش و فاطمه قربانی در این کارگاه حضور داشتند.

📌در مجموع ۵۶ نفر به عنوان ارزیاب طرح فوق، آموزش های لازم را طی دو دوره کارگاه دیده اند که با مدیریت و کمک روسای هیئت های روستایی شهرستان های مربوطه جهت انجام تست ها به روستاها اعزام و طرح تا نتیجه نهایی پیگیری می شود.

 

  • نویسنده : محمدجواد اکبری
  • منبع خبر : اداره ورزش وجوانان شهرستان کوهبنان