برگزاری کلاس توجیهی دارت رئیس هیئت انجمن های ورزشی شهرستان کوهبنان  اعلام کرد با توجه به مصوبه شورای ورزشی شهرستان در بهمن ماه سال جاری یک دوره کلاس توجیهی دارت جهت اقایان و خانم ها برگزار خواهد شد . محمد جواد اکبری اعلام نمود با توجه به اینکه اکثر اوقات این ورزش انجام می شود ولی […]

برگزاری کلاس توجیهی دارت

رئیس هیئت انجمن های ورزشی شهرستان کوهبنان  اعلام کرد با توجه به مصوبه شورای ورزشی شهرستان در بهمن ماه سال جاری یک دوره کلاس توجیهی دارت جهت اقایان و خانم ها برگزار خواهد شد .

محمد جواد اکبری اعلام نمود با توجه به اینکه اکثر اوقات این ورزش انجام می شود ولی به صورت قانونمند نمیباشد لذا تشکیل کلاس از ضروریات است .

وی ابراز نمود با برگزاری کلاس های  اموزشی و تمرین شاهد حضور نمایندگان این شهرستان در مسابقات استانی حتی کشوری و جهانی باشیم.

در  حاشیه این گزارش مسئول کمیته دارت هیئت انجمن های ورزشی شهرستان اعلام نمود کلیه علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این کلاس توجیهی به اداره ورزش وجوانان مراجعه و یا با شماره ۳۳۴۹۲۰۸۶ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایند.

سرکار خانم ادیش اعلام نمودند انشاا… سعی داریم با مساعدت مسئولین و پیگیری های هیئت انجمن های ورزشی دوره مربیگری و داوری نیز در این شهرستان برگزار کنیم

IMG_1913