برگزاری همایش دوچرخه سواری پدر بزرگ ها در کوهبنان به مناسبت ایام ولادت با سعادت مولای متقیان علی (ع) همایش دوچرخه سواری با حضور تعداد زیادی از دوچرخه سواران کوهبنانی در این شهرستان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهبنان به نقل از فارس، هشتمین همایش بزرگ دوچرخه سواری پدر بزرگ ها که مسیرهای […]

download (5)برگزاری همایش دوچرخه سواری پدر بزرگ ها در کوهبنان

به مناسبت ایام ولادت با سعادت مولای متقیان علی (ع) همایش دوچرخه سواری با حضور تعداد زیادی از دوچرخه سواران کوهبنانی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهبنان به نقل از فارس، هشتمین همایش بزرگ دوچرخه سواری پدر بزرگ ها که مسیرهای میدان آزادی، بلوار آزادی، بلوار شهدا تا امامزاده سلیمانشاه کوهبنان حدود پنج کیلومتر را رکاب زدند، برگزار شد و این مراسم با غبارروبی و عطرافشانی قبور شهیدان همراه بود.

جواد مجیدی مسئول هیئت دوچرخه سواری کوهبنان در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: هیئت دوچرخه سواری کوهبنان به همت مسئولان شهرستان فعالیت خود را از سال ۸۴ به صورت گسترده آغاز کرده و در حال حاضر تقریبا تمام اعضای این رشته دوچرخه دارند.

وی افزود: این هیئت طی عمر هشت ساله خود توانسته است در دو گروه زنان و مردان تعداد بیش از ۲۵۰ نفر علاقمندان به ورزش دوچرخه سواری به ویژه پدربزرگ ها را در شهر و روستاهای حاشیه جذب کند که جوان ترین دوچرخه سوار کوهبنانی پنج سال و پیرترین آن با ۷۹ سال با شوق و اشتیاق وصف ناشدنی رکاب می زنند.

مجیدی با اشاره به فعالیت این هیئت تصریح کرد: در هشت سال گذشته با همت مسئولان شهرستان همزمان با ایام ولادت حضرت علی (ع) همایش دوچرخه سواری پدربزرگ ها را در سطح شهرستان کوهبنان برگزار کردیم که با استقبال خوبی مواجه شده است.

وی با اشاره به برگزاری همایش های مختلف به مناسبت های ملی و مذهبی در شهرستان کوهبنان بیان کرد: در هفته دفاع مقدس، دهه فجر، سوم خرداد، هفته میراث فرهنگی، سالروز تشکیل بسیج و سپاه پاسداران، ۱۳ رجب، نیمه شعبان و … این هیئت در کنار سایر مردم در برنامه ها حضوری فعال و چشمگیر دارد.

مجیدی خاطرنشان کرد: از ابتدای راه اندازی هیئت هر صبح جمعه دوچرخه سواران مسیر کوهبنان تا ده خواجه را برای شرکت در مراسم دعای ندبه رکاب می زنند و در مراسم نیمه شعبان نیز حضوری گسترده دارند.