هشتمین جلسه ی فن بیان و مجری گری با حضور مجریان برجسته ی استان سرکار خانم نارویی و جناب آقای قربان نژاد برگزار شد. مهندس مهدلو فرماندار شهرستان کوهبنان با همراهی معاونین سیاسی اجتماعی و عمرانی خود از این کلاس بازدید کردند و دقایقی در کنار هنرآموزان سر کلاس درس نشستند. صمد قربان نژاد : […]

هشتمین جلسه ی فن بیان و مجری گری با حضور مجریان برجسته ی استان سرکار خانم نارویی و جناب آقای قربان نژاد برگزار شد.

مهندس مهدلو فرماندار شهرستان کوهبنان با همراهی معاونین سیاسی اجتماعی و عمرانی خود از این کلاس بازدید کردند و دقایقی در کنار هنرآموزان سر کلاس درس نشستند.

صمد قربان نژاد : در اولین جلسه و دیدن اجرای هنرآموزان عزیز کوهبنانی متوجه استعداد بسیار خوب این عزیزان در زمینه ی اجرا و فن بیان شدم و با افتخار بیان میکنم که هنرآموزان من در کوهبنان درسطح بالاو قابل قبولی از این مهارت قرار دارند هرچند که در هنر پله ی آخر وجود ندارد و هنرمند باید همیشه در حال کسب تجربه و اطلاعات باشد.

مهندس مهدلو از حضور و تلاش اساتید برجسته ،سرکار خانم نارویی و آقای قربان نژاد تشکر کرد و افزود: کوهبنان جوانان مستعد و هنرمند بسیاری دارد که این استعداد با فراهم شدن زمینه و فرصت مناسب به شکوفایی میرسد.

در پایان مهندس مهدلو دعوت از مجریان آموزش دیده در جلسات شورای اداری و فراهم کردن زمینه ی اجرا در جلسات را به هنرآموزان هدیه داد.

 

کلاس های مجری گری و فن بیان به همت اداره ی ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان با حضور اساتید برجسته ی استان کرمان از یک ماه اخیر در کوهبنان در حال برگزاری می باشد.

 

IMG_5534IMG_5556 IMG_5559 IMG_5546