جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کوهبنان با حضور علی رویگر معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در محل فرمانداری تشکیل شد ابتدای جلسه سید مجتبی هاشمی فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان به عنوان ۳ مبحث اصلی جوانان اشاره نمود و گفت:دغدغه اصلی مسئولین جوانان بوده و در […]

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کوهبنان

با حضور علی رویگر معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در محل فرمانداری تشکیل شد ابتدای جلسه سید مجتبی هاشمی فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان به عنوان ۳ مبحث اصلی جوانان اشاره نمود و گفت:دغدغه اصلی مسئولین جوانان بوده و در مثلث توسعه استان جذب سرمایه گذاران مورد توجه قرار گرفته و با جذب سرمایه گذاران باید پیگیر امور جوانان شهرستان باشیم.

در ادامه اقای جعفری نژاد سرپرست اداره ورزش و جوانان ودبیر ستاد ساماندهی امور جوانان اهداف و وظایف ستاد را مطرح و برنامه های امور جوانان  شهرستان را نیز اعلام و ابراز امید واری کرد که با همکاری اعضای نحترم ستاد  و مسئولین بتوانیم در حوزه جوانان موفق باشیم.

در ادامه جلسه علی رویگر معاونت  فرهنگی امور جوانان  استان دستور العمل ستاد را بیان و گفت:رصد مشکلات و گرفتاری مرتبط با حوزه جوانان و راهکار هایی در رفع این مشکلات را از مهمترین  اهداف ستاد دانست . ایشان همچنین به اشتغال  و کار افرینی بعنوان اولویت  اصلی امور جوانان اشاره کرده و در ماه های پایانی سال بحث راهیان نور برای جوانان را مهم دانسته  و از مسئولین و اعضای ستاد خواست تا با روحیه جهادی و با دلسوزی به امور جوانان عنایت ویژه داشته باشند.

در پایان نیز حسین اکبری مدیر اموزش و پرورش و عشرت امیری مشاور امور بانوان  فرمانداری به نیابت از سایر اعضا نظرات بسیار خوبی در این زمینه مطرح کردند.

IMG_1856 IMG_1825 IMG_1823 IMG_1820