?اعلام حمایت جامعه ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان از سپاه ♦️جامعه ورزش و جوانان ضمن حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اقدامات خصمانه آمریکا را محکوم کرد. منصور جعفری نژاد سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان با محکوم کردن اقدام مذبوحانه دولت ترامپ در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی، […]

?اعلام حمایت جامعه ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان از سپاه

♦️جامعه ورزش و جوانان ضمن حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اقدامات خصمانه آمریکا را محکوم کرد.

منصور جعفری نژاد سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان با محکوم کردن اقدام مذبوحانه دولت ترامپ در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی، اظهار داشت: جامعه ورزش و وجوانان اقدامات نابخردانه ی ترامپ نظیر انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس و اکنون نیز قراردادن نام سپاه پر افتخار پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی را حاکی از درماندگی و استیصال سردمداران آمریکا و صهیونیست‌های جنایتکار و نشانه زوال سیاست‌های استکباری آمریکا می‌داند.

جعفری نژاد افزود: این جسارت بزرگ آمریکا نشان از اوج دشمنی و عصبانیت توأم با شکست مفتضحانه این دولت متخاصم با نظام‌های اسلامی در مقابل عظمت، اقتدار و پیروزی‌های غرورآفرین سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف مبارزه با ظلم، استکبار و استعمار جهانی در منطقه غرب آسیا دارد.
جعفری نژاد با تأکید بر ‘شعار ما همه پاسدار نظام هستیم،’ خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هویت انقلاب و بازوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها است.
وی در پایان تصریح کرد: جامعه ورزش و جوانان این شهرستان ، روسای هیات های ورزشی، قهرمانان، دبیران و اعضای سازمان های مردم ، مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محصول تفکر انقلابی و بیداری ملت ایران و الگوی رهایی بخش مظلومان در جهان می‌داند و از حضور سپاه در همه عرصه‌های دفاع مقتدرانه از میهن اسلامی و آرمان‌های انقلاب و نیز کمک رسانی مخلصانه و مؤثر به مردم عزیز در مقاطع گوناگون، قدردانی و حمایت می‌کند.

جعفری نژاد در پایان ازجامعه ورزش وجوانان شهرستان کوهبنان خواست در راهپیمایی روز جمعه جهت محکوم نمودن این اقدام مذبوحانه حضورپرشور داشته باشند.

?روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهبنان