به یاری خداوند متعال مسابقات والیبال آقایان جام رمضان دیشب به پایان رسید .این مسابقات که باشرکت ۶تیم آغاز شده بود باقهرمانی تیم جوانان الف به پایان رسید وتیمهای جوانان ب وسرداررشیدی موفق به کسب مقلمهای دوم وسوم گردیدند . در مراسم اختتامیه این مسابقات که باحضور امام جمعه وتنی چند ازمسئولین محترم ادارت برگزار […]

به یاری خداوند متعال مسابقات والیبال آقایان جام رمضان دیشب به پایان رسید .این مسابقات که باشرکت ۶تیم آغاز شده بود باقهرمانی تیم جوانان الف به پایان رسید وتیمهای جوانان ب وسرداررشیدی موفق به کسب مقلمهای دوم وسوم گردیدند .

در مراسم اختتامیه این مسابقات که باحضور امام جمعه وتنی چند ازمسئولین محترم ادارت برگزار گردید به تیمهای اول تا سوم  حکم قهرمانی وجام وهمچنین به مسن ترین بازیکن ایندوره از مسابقات آقای سید مسعود جعفری جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید.

در پایان از حضور کلیه ورزشکاران وهمکاری هیئت والیبال شهرستان کمال تشکر راداریم.b7b5znmvhofr7mcyuol

و

مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان که با شرکت ۱۱تیم آغاز شده بود به کار خود پایان داد وچهره تیم قهرمان ایندوره از مسابقات مشخص گردید.

این مسابقات که در ایام ماه مبارک هر شب بعداز افطار در سالن تختی برگزار می گردید از شور وهیجان خاصی بین ورزشکاران برخورداربود وهرشب هزاران جوان را به ورزشگاه می کشاند بالاخره در شب اختتامیه این مسابقات که با حضور تنی چند از مسئولین شهرستان برگزار گردید تیمهای بانک رسالت ،هلال احمرومعدن ۱۴-۱۲موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند.

در پایان به تیم های اول تاسوم جام همراه باحکم وجوایز نفیسی اهداءگردید.ضمناًاز تمامی کسانیکه در برگزاری ایندوره از مسابقات مارا یاری نمدند تقدیر وتشکر می گردد.